UBEZPIECZENIA WARSZAWA GOCŁAW

ubezpieczenia gocław

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA W WARSZAWIE

 

OC – AC – Assistance – Mieszkanie – Dom – Firma – Życie  – Podróże

 

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

BIURO

WIESŁAW MAJDA

(22) 861 91 00

509 – 719 – 469

BIURO@TUUBEZPIECZ.PL

DOJAZD DO KLIENTA

MATEUSZ MAJDA

506 – 118 – 454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Ubezpieczenia Gocław

Na terenie Gocławia i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy. Nasze biuro zlokalizowane jest natomiast na ulicy Szadkowskiego 2A Warszawa Bemowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Gocław. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie mieszkania i domu, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenie na życie – Ubezpieczenia Warszawa Gocław.

Gocław – Gocław jest położony w odległości ok. 6 km od centralnej części Warszawy. Gocław przyłączono do Warszawy w kwietniu 1916 roku (wraz z Grochowem, Saską Kępą i Gocławkiem) tworząc Komisariat (Okręg) Grochowski (Nr XVII). W jego obrębie zamieszkiwało wówczas ok. 5500 mieszkańców w przeważnie parterowych i drewnianych budynkach pozbawionych większości urządzeń komunalnych. W okresie II RP na Gocławiu planowano drugie po Okęciu lotnisko międzynarodowe, zabezpieczono nawet teren pod budowę Lotniska Gocław. Gocław położony jest w całości na obszarze Doliny Środkowej Wisły. Głównym ciekiem wodnym Gocławia jest Wisła, stanowiąca jego południową granicę na długości 800 m. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Goclaw_(Warszawa))

Inne oddziały Ubezpieczenia Warszawa Gocław: Ubezpieczenia Warszawa Wola lub Ubezpieczenia Ochota.

Formularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

ubezpieczenia warszawa gocław