UBEZPIECZENIA IZABELIN

ubezpieczenia izabelin

MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA

 

OC – AC – Assistance – Mieszkanie – Dom – Firma – Życie  – Podróże

 

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

BIURO

WIESŁAW MAJDA

(22) 861 91 00

509 – 719 – 469

BIURO@TUUBEZPIECZ.PL

DOJAZD DO KLIENTA

MATEUSZ MAJDA

506 – 118 – 454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Ubezpieczenia Izabelin k. Warszawy

Na terenie Izabelina i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy. Nasze biuro zlokalizowane jest natomiast na ulicy Szadkowskiego 2A Warszawa Bemowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców miejscowości Izabelin k. Warszawy. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie domu, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie.

Izabelin – nieformalna nazwa odnoszona łącznie do dwóch sąsiadujących ze sobą wsi Izabelina B i Izabelina C leżących w woj. mazowieckim, w pow. warszawskim zachodnim, na wschodnim krańcu Puszczy Kampinoskiej w gminie Izabelin (Izabelin C jest siedzibą gminy). Znajduje się tu dyrekcja Kampinoskiego Parku Narodowego. Miejscowości mają charakter letniskowo-mieszkalny, leżą 20 km od centrum Warszawy. Izabelin powstał w latach 20. XX w. Od samego początku była to miejscowość letniskowa dla oficerów zawodowych i rzemieślników z Warszawy. Etymologia nazwy Izabelin wywodzi się od właścicielki okolicznych lasów Izabeli Zielińskiej. Następował bardzo szybki rozwój osady i jako pierwsze osiedle w Puszczy Kampinoskiej otrzymało status miejscowości. Pod koniec lat 20. otwarto prywatne połączenie autobusowe z Warszawą. W 1949 r. w Izabelinie zmarła literatka Maria Komornicka. W 1951 r. erygowano parafię w Izabelinie-Laskach, a w 1972 r. wybudowano nowy budynek szkolny. Podczas stanu wojennego w szkole stacjonowali żołnierze, a kościół otoczony był przez czołgi. Dnia 30 grudnia 1994 na mocy decyzji Rady Ministrów północna część gminy Stare Babice została przekształcona w gminę Izabelin. Działa tu komisariat policji, ochotnicza straż pożarna, przychodnia lekarska, bank PKO BP w urzędzie gminy. Do Izabelina dojeżdża autobus podmiejski linii 708 oraz nocny autobus N58. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Izabelin_(powiat_warszawski_zachodni) )

Sprawdź także: Ubezpieczenia Saska Kępa lub Ubezpieczenia Laski.

Formularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

ubezpieczenia izabelin