UBEZPIECZENIA WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE CENTRUM

ubezpieczenia warszawa sródmieście

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA W WARSZAWIE

 

OC – AC – Assistance – Mieszkanie – Dom – Firma – Życie  – Podróże

 

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

BIURO

WIESŁAW MAJDA

(22) 861 91 00

509 – 719 – 469

BIURO@TUUBEZPIECZ.PL

DOJAZD DO KLIENTA

MATEUSZ MAJDA

506 – 118 – 454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Ubezpieczenia Śródmieście

Na terenie Śródmieścia Centrum i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy. Nasze biuro zlokalizowane jest natomiast na ulicy Szadkowskiego 2A Warszawa Bemowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Śródmieście Centrum. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie oc samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania i domu, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie – ubezpieczenia Warszawa Centrum.

Śródmieście – dzielnica Warszawy o granicach ustalonych w 1960 roku. Liczy 126 tys. mieszkańców. Obejmuje najstarszą część miasta (Stare Miasto i Nowe Miasto), a także zabudowę powstałą po II wojnie światowej w miejscu zniszczonych dzielnic. Śródmieście jest najbardziej reprezentacyjną dzielnicą Warszawy. Mieszczą się tu między innymi najbardziej luksusowe warszawskie hotele, najczęściej odwiedzane muzea, a w ostatnich latach budowane są najnowocześniejsze biurowce w mieście. Wg danych GUS z dnia 31.12.2009 r dzielnica posiada powierzchnię 15,57 km² i liczy 126 143 mieszkańców. Oprócz nazwy śródmieście często stosowanym określeniem jest różnie rozumiane centrum, najczęściej mające jednak mniejszy zasięg niż Śródmieście. Warszawscy urbaniści stosują określenie Ścisłe centrum Warszawy, nazywając tak kwartał ulic wokół Pałacu Kultury i Nauki, ograniczony ulicami: Marszałkowską, Alejami Jerozolimskimi, Emilii Plater i Świętokrzyską. W okresie 1994-2002 istniała gmina Warszawa-Centrum, obejmująca Śródmieście oraz 6 innych dzielnic – granice tej gminy w przybliżeniu pokrywały się z przedwojennymi granicami Warszawy. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Praga_(Warszawa))

Sprawdź także Ubezpieczenia Wola.

Formularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

ubezpieczenia warszawa centrum