UBEZPIECZENIA WARSZAWA WOLA

ubezpieczenia wola

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA W WARSZAWIE

 

OC – AC – Assistance – Mieszkanie – Dom – Firma – Życie  – Podróże

 

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

BIURO

WIESŁAW MAJDA

(22) 861 91 00

509 – 719 – 469

BIURO@TUUBEZPIECZ.PL

DOJAZD DO KLIENTA

MATEUSZ MAJDA

506 – 118 – 454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Ubezpieczenia Wola

Na terenie Woli i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy. Nasze biuro zlokalizowane jest natomiast na ulicy Szadkowskiego 2A Warszawa Bemowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Wola. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania i domu, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie – ubezpieczenia Warszawa Wola.

Wola – dzielnica Warszawy położona w zachodniej części miasta. Dawna dzielnica przemysłowa, słynna z elekcji polskich królów i silnego ruchu robotniczego, obecnie nabiera charakteru ogólnomiejskiego. Na Woli znajduje się wiele obiektów i terenów przemysłowych, często zaniedbanych, które obecnie są burzone, sporadycznie remontowane i przebudowywane w nowoczesne centra biurowe lub luksusowe powierzchnie mieszkalne (np. Fabryka Koronek na Powązkach). Trzy z nich zamieniono w muzea związane z przemysłem – Muzeum Przemysłu w Fabryce Norblina, Muzeum Gazownictwa w Starej Gazowni oraz stara elektrownia tramwajowa stała się siedzibą Muzeum Powstania Warszawskiego. Wg danych GUS z dnia 31.12.2009 r. dzielnica posiada powierzchnię 19,26 km² i liczy 137 692 mieszkańców. Wg danych Urzędu Dzielnicy Wola w lutym 2012 na Woli zameldowane było 128 895 osób osób na pobyt stały i 4 708 osób osób na pobyt czasowy. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Wola_(Warszawa))

Sprawdź inne lokalizacje: Ubezpieczenia Śródmieście oraz Ubezpieczenia Gocław.

Formularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

ubezpieczenia warszawa wola