ZADZWOŃ / NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

ubezpieczenia warszawa bemowo

BIURO W WILANOWIE

(22) 861-91-01

533-74-64-34

WILANOW@TUUBEZPIECZ.PL

 ADRES:

AL. RZECZYPOSPOLITEJ 27

02-972 WARSZAWA

GODZINY:

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 10 -18


DOJAZD DO KLIENTA MOKOTÓW

Mateusz Majda

506-118-454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

UBEZPIECZENIA MOKOTÓW

Zakres:

 • ubezpieczenie mieszkania / domu
 • ubezpieczenie samochodu / motocykla
 • ubezpieczenie firmy (majątek/oc/pojazdy)
 • ubezpieczenia turystyczne
 • oraz inne dostosowane do Państwa potrzeb.

Jak działamy?

 1. Wybieramy korzystne oferty z pośród kilkunastu firm działających na rynku.
 2. Pod uwagę bierzemy nie tylko cenę, ale również zakres i warunki.
 3. Polecamy / odradzamy na podstawie doświadczeń i opinii naszych klientów.
 4. Przedstawiamy konkretną ofertę, która według nas spełni oczekiwania.

Kim jesteśmy?

 • Jesteśmy Agencją Ubezpieczeniową wyspecjalizowaną w doradztwie i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych i inwestycyjnych dla klientów indywidualnych oraz firm.
 • Na Warszawskim rynku ubezpieczeniowym działamy od 1997 roku. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, licencje oraz certyfikaty.
 • Oferujemy produkty ubezpieczeniowe wielu wiodących na rynku towarzystw ubezpieczeniowych.

Lokalizacja

WILANÓW Al. Rzeczypospolitej 27 – na odcinku między Wilanowską a Osią Królewską w kierunku Świątyni Opatrzności Bożej. Dokładna lokalizacja na mapce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Ursynów.

Napisz do nas:

6 + 3 =

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

BIURO W WILANOWIE

BIURO BEMOWO

SZADKOWSKIEGO 2a

01-493 WARSZAWA

Ubezpieczenia Mokotów

Na terenie Mokotowa i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

Nasze biuro zlokalizowane jest natomiast w Wilanowie – al. Rzeczypospolitej 27.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Mokotów. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie  – ubezpieczenia Warszawa Mokotów.

Mokotów – Lewobrzeżna dzielnica Warszawy na południu miasta, leżąca po obu stronach skarpy wiślanej (Górny i Dolny Mokotów). Pierwotna nazwa ‚Mokotowo’ pochodzi prawdopodobnie od imienia pruskiego właściciela wsi, Mokoto – lub Mokot – i po raz pierwszy pojawia się w dokumentach z 1367 r. (zobacz też: historia Mokotowa). Jest najliczniejszą pod względem liczby mieszkańców dzielnicą Warszawy. Zabudowa Mokotowa jest różnorodna. Niektóre części tego rozległego terenu zajmują wille (mieści się w nich wiele ambasad), podczas gdy w innych znajdują się osiedla bloków z wielkiej płyty. Przez Mokotów przebiega linia warszawskiego metra, a z prawobrzeżną Warszawą łączy go oddany do użytku w 2002 roku most Siekierkowski. Przez dzielnicę przebiegają tory linii radomskiej. Teren dawnego Dworca Południowego jest obecnie węzłem komunikacji autobusowej obsługującej połączenia z Piasecznem i Górą Kalwarią. W latach 1981-1995 na trasie między Mokotowem a Piasecznem kursowały trolejbusy, zastąpione potem przez linie autobusowe podmiejskie (obecnie strefowe). Na Mokotowie znajdował się także dworzec PKS (obecnie zlikwidowany). Początek miała tu również Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa. Wg Miejskiego Systemu Informacji dzielnica Mokotów dzieli się na obszary: Stary Mokotów, Sielce, Czerniaków, Siekierki, Augustówka, Sadyba, Stegny, Wierzbno, Ksawerów, Służew, Służewiec, Wyględów. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Mokotow)

Odwiedź także Ubezpieczenia Warszawa Tarchomin. Poprzednia dzielnica Ubezpieczenia Ursynów.