UBEZPIECZENIA Laski k. Warszawy

ubezpieczenia laski

MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA

 

OC – AC – Assistance – Mieszkanie – Dom – Firma – Życie  – Podróże

 

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

BIURO

WIESŁAW MAJDA

(22) 861 91 00

509 – 719 – 469

BIURO@TUUBEZPIECZ.PL

DOJAZD DO KLIENTA

MATEUSZ MAJDA

506 – 118 – 454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Ubezpieczenia Laski

Na terenie Lasek i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy. Nasze biuro zlokalizowane jest natomiast na ulicy Szadkowskiego 2A Warszawa Bemowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców podwarszawskich Lasek. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie domu, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie – Ubezpieczenia Laski.

Laski – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie Izabelin. Położona jest na skraju Puszczy Kampinoskiej. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa warszawskiego. Do Lasek można dojechać podwarszawskim autobusem 701 (do centrum handlowego) i 708. Nazwa wywodzi się od leszczyny (inaczej laska). Wieś powstała na terenie wyciętego lasu przy dworze rodziny Daszewskich na początku XVIII w. Na początku XX w. duży teren folwarku został przekazany przez spadkobierczynię majątku matkę Elżbietę Czacką Zakładowi dla Ociemniałych Dzieci, prowadzonym przez Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi i siostry Franciszkanki Służebnice Krzyża[2]. Przed II wojną światową działał tu zakład dla sierot, dom Matki i Dziecka oraz świetlica wojskowa. W czasie wojny działał tu 2 razy szpital wojenny – dla żołnierzy września 1939 i powstania warszawskiego (Zgrupowanie AK Kampinos). W 1942 Niemcy zamordowali pobliżu wsi 155 osób – w większości Żydów. W okresie wojny także miejsce silnej konspiracji. W czasie powstania warszawskiego przebywał tu ks. Stefan Wyszyński, pełniąc funkcję kapelana Grupy AK Kampinos. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Laski_(powiat_warszawski_zachodni))

Inne: Ubezpieczenia Izabelin i Ubezpieczenia Łomianki.

Formularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

STRONA GŁÓWNA UBEZPIECZENIA WARSZAWA  // KONTAKT

ubezpieczenia laski