UBEZPIECZENIA BEMOWO

ubezpieczenia warszawa bemowo

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA NA BEMOWIE

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

OC – AC – Assistance – Mieszkanie – Dom – Firma – Życie  – Podróże

UL. SZADKOWSKIEGO 2A, 01-493 WARSZAWA

BIURO BEMOWO

(22) 861 – 91 – 00

509-719-469

BIURO@TUUBEZPIECZ.PL

ADRES:

UL. SZADKOWSKIEGO 2A

01-493 WARSZAWA

GODZINY

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 10 -18

SOBOTA 10-14


DOJAZD DO KLIENTA

Mateusz Majda

506-118-454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

Formularz kontaktowy:

1 + 8 =

UBEZPIECZENIA BEMOWO

Oddział na Bemowie znajduje się na ulicy Szadkowskiego 2A – wjazd od ul. Radiowej na odcinku między Powstańców Śląskich a ul. Wrocławską. Dokładna lokalizacja na mapce obok lub w zakładce kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Warszawa Bemowo.

NASZA OFERTA:

JAK DZIAŁAMY:

  1. Wybieramy korzystne oferty z pośród kilkunastu firm działających na rynku.
  2. Pod uwagę bierzemy nie tylko cenę, ale również zakres i warunki.
  3. Polecamy / odradzamy na podstawie doświadczeń i opinii naszych klientów.
  4. Przedstawiamy konkretną ofertę, która według nas spełni oczekiwania.

Zapraszamy do naszego biura na Bemowie. Dojeżdżamy również do naszych klientów na terenie Warszawy. Jeżeli mieszkają Państwo w innej części Warszawy lub w jednej z pobliskich miejscowości nie jest to dla nas żadnym problemem. Zachęcamy do kontaktu z Agencją Ubezpieczeniową Bemowo. Pobliską dzielnicą w której działamy jest Ubezpieczenia Targówek.

Bemowo – dzielnica Warszawy położona na zachodnim skraju miasta. Obejmuje tereny przyłączone do dzielnicy-gminy Wola w 1951 roku. Od 1994 roku stanowi osobną jednostkę. Nazwa pochodzi od nazwiska generała Józefa Bema. Jedna z najbardziej rozwijających się dzielnic stolicy. Kiedyś była głównie 'sypialnią Warszawy', dziś jest dużym centrum sportu i handlu. Wg danych GUS z dnia 31.12.2009 r. dzielnica Bemowo posiada powierzchnię 24,95 km² i liczy 113 066 mieszkańców. Dzielnica Bemowo jest ściśle związana z Wojskiem Polskim. Lotnisko Babice skupia wokół siebie wiele jednostek wojskowych, a także wojskową uczelnię wyższą, instytut badawczy i zakłady WZL. W przeszłości na terenie Fortu Bema działały Zakłady Amunicyjne nr 1, a teren przyległy do fortu zajmował wojskowy klub sportowy CWKS Legia ubezpieczenia Bemowo. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Bemowo) Powrót do poprzedniej strony Multiagencja Ubezpieczeniowa w Warszawie.

Szczegółowa lokalizacja:

Biuro znajduje się na tyłach pawilonu handlowego obok serwisu komputerowego (czerwony kolor) i salonu fryzjerskiego.

Na Szadkowskiego jest również Biedronka (nieco dalej po przeciwnej stronie) oraz szkoła podstawowa z charakterystycznym boiskiem na środku ulicy.

agencja ubezpieczeniowa bemowo
ubezpieczenia bemowo

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy w dogodnym terminie.

BIURO BEMOWO

BIURO BEMOWO

SZADKOWSKIEGO 2a

01-493 WARSZAWA