UBEZPIECZENIA WARSZAWA TARCHOMIN

ubezpieczenia tarchomin

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA W WARSZAWIE

 

OC – AC – Assistance – Mieszkanie – Dom – Firma – Życie  – Podróże

 

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

BIURO

WIESŁAW MAJDA

(22) 861 91 00

509 – 719 – 469

BIURO@TUUBEZPIECZ.PL

DOJAZD DO KLIENTA

MATEUSZ MAJDA

506 – 118 – 454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Ubezpieczenia Tarchomin

Na terenie Tarchomina i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy. Nasze biuro zlokalizowane jest natomiast na ulicy Szadkowskiego 2A Warszawa Bemowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Tarchomin. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania i domu, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie – ubezpieczenia Warszawa Tarchomin.

Tarchomin – osiedle, a także obszar Miejskiego Systemu Informacji, w północno-wschodniej części Warszawy. Wieś Tarchomin znana jest od średniowiecza. Jej nazwa występuje w dokumentach już w XIII wieku. W XIX wieku w rejonie Tarchomina osiedlali się olędrzy – koloniści niemieccy. O ich obecności świadczą ruiny cmentarza przy ulicy Mehoffera na Tarchominie, obok obecnego cmentarza. W 1823 na terenie Tarchomina powstała fabryka octu, która po 1860 stała się potężnym producentem nawozów sztucznych, a w późniejszych latach produkowała leki i kosmetyki. W latach 30. XX wieku nastawiła się na produkcję farmaceutyków, była to fabryka Ludwik Spiess i Syn, której kontynuacją po 1945 są Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa. W II połowie XIX wieku w rejonie Tarchomina istniała rezydencja dworska i kilka folwarków. W okresie międzywojennym wieś Tarchomin wchodziła w skład gminy Jabłonna. Tereny te przyłączono do Warszawy w 1951. W 1979 rozpoczęto budowę osiedla mieszkaniowego Tarchomin, według projektu arch. Jerzego Androsiuka. Nadal powstają tu nowe kompleksy budynków mieszkaniowych. Przy skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Światowida, w miejscu styku osiedli Tarchomin, Anecin, Henryków i Wiśniewo w latach 90. XX wieku powstał Urząd Dzielnicy Białołęka. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Tarchomin)

Pobliskie dzielnice w których działamy: Ubezpieczenia Mokotów oraz Ubezpieczenia Białołęka.

Formularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

ubezpieczenia warszawa tarchomin