UBEZPIECZENIA WARSZAWA TARGÓWEK

ubezpieczenia targówek

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA W WARSZAWIE

 

OC – AC – Assistance – Mieszkanie – Dom – Firma – Życie  – Podróże

 

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

BIURO

WIESŁAW MAJDA

(22) 861 91 00

509 – 719 – 469

BIURO@TUUBEZPIECZ.PL

DOJAZD DO KLIENTA

MATEUSZ MAJDA

506 – 118 – 454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Ubezpieczenia Targówek

Na terenie Targówka i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy. Nasze biuro zlokalizowane jest natomiast na ulicy Szadkowskiego 2A Warszawa Bemowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Targówek. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania i domu, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie – Ubezpieczenia Warszawa Targówek.

Targówek – dzielnica Warszawy położona na prawym brzegu Wisły. Targówek zajmuje tereny o powierzchni 2437 ha, czyli ok. 5 procent powierzchni Warszawy. Wyróżnić można podział na 2 części: mieszkaniową (Bródno, Targówek Mieszkaniowy i Zacisze) oraz przemysłową (Targówek Fabryczny). Około 30% powierzchni dzielnicy zajmują tereny zielone, m.in. Lasek Bródnowski, Park Bródnowski i Park Wiecha oraz liczne ogródki działkowe we wschodniej części dzielnicy. Do 1951 roku miejscowość była siedzibą gminy Bródno. Przed 1994 rokiem tereny obecnej dzielnicy Targówek należały do dzielnicy Praga Północ. W wyniku przeprowadzonej w 1994 roku reformy administracyjnej powstała gmina Targówek, która istniała do roku 2002, po czym została przekształcona w dzielnicę. Wg danych GUS z dnia 31.12.2009 r. dzielnica posiada powierzchnię 24,37 km² i liczy 123 214 mieszkańców. Tradycyjnie mieszkańcy dzielnicy dzielą Targówek na: Targówek (Targówek Właściwy), Bródno, Zacisze, Elsnerów, Targówek Przemysłowy. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Targowek)

Inne oddziały: Ubezpieczenia Wilanów. Powrót do poprzedniej strony Ubezpieczenia Bemowo.

Formularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

ubezpieczenia warszawa targówek