UBEZPIECZENIA WARSZAWA BIELANY

ubezpieczenia bielany

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA W WARSZAWIE

 

OC – AC – Assistance – Mieszkanie – Dom – Firma – Życie  – Podróże

 

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

BIURO

WIESŁAW MAJDA

(22) 861 91 00

509 – 719 – 469

BIURO@TUUBEZPIECZ.PL

DOJAZD DO KLIENTA

MATEUSZ MAJDA

506 – 118 – 454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Ubezpieczenia Bielany

Na terenie Żoliborza i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy. Nasze biuro zlokalizowane jest natomiast na ulicy Szadkowskiego 2A Warszawa Bemowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Bielany. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie domu i mieszkania, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie  – wszystko w Ubezpieczenia Warszawa Bielany.

Bielany – Przed nowym podziałem administracyjnym Warszawy Bielany wchodziły w skład dzielnicy Żoliborz. Obecnie są dzielnicą samodzielną. Północna granica Bielan jest równocześnie północną granicą Warszawy. Wg danych GUS z dnia 31.12.2009 r. dzielnica posiada powierzchnię 32,3 km² i liczy 133 778 mieszkańców. Na obszar dzisiejszych Bielan składały się dawniej wsie znajdujące się daleko poza granicami miasta Warszawy. Do gęściej zaludnionych należały wsie Pólków, Buraków (dzisiejszy Marymont i Las Bielański), Słodowiec i Wawrzyszew. W drugiej połowie XVII wieku na Bielany sprowadzono spod Krakowa zakon kamedułów, który otrzymał tu liczne nadania ziemi i wzniósł zespół budynków klasztornych. Oddzielnie rozwijały się Młociny jako fragment dóbr królewskich – w XVIII wieku powstał tu pałac dla ministra Bruhla. W XVIII wieku została założona wieś Wólka, późniejsza Wólka Węglowa, której nazwa wskazuje na jakąś formę zwolnienia ludności od powinności względem dworu czy starosty. W tym okresie rozwinął się także Marymont wokół królewskiego dworu. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Bielany))

Sprawdź także Ubezpieczenia Żoliborz i Ubezpieczenia Saska Kępa.

Formularz kontaktowy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

ubezpieczenia warszawa bielany