ZADZWOŃ / NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

PORÓWNUJEMY OFERTY KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

ubezpieczenia warszawa bemowo

BIURO W WILANOWIE

(22) 861-91-01

533-74-64-34

WILANOW@TUUBEZPIECZ.PL

 ADRES:

AL. RZECZYPOSPOLITEJ 27

02-972 WARSZAWA

GODZINY:

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 10 -18


DOJAZD DO KLIENTA NA URSYNOWIE

Mateusz Majda

506-118-454

KONTAKT@TUUBEZPIECZ.PL

UBEZPIECZENIA URSYNÓW

Zakres:

 • ubezpieczenie mieszkania / domu
 • ubezpieczenie samochodu / motocykla
 • ubezpieczenie firmy (majątek/oc/pojazdy)
 • ubezpieczenia turystyczne
 • oraz inne dostosowane do Państwa potrzeb.

Jak działamy?

 1. Wybieramy korzystne oferty z pośród kilkunastu firm działających na rynku.
 2. Pod uwagę bierzemy nie tylko cenę, ale również zakres i warunki.
 3. Polecamy / odradzamy na podstawie doświadczeń i opinii naszych klientów.
 4. Przedstawiamy konkretną ofertę, która według nas spełni oczekiwania.

Kim jesteśmy?

 • Jesteśmy Agencją Ubezpieczeniową wyspecjalizowaną w doradztwie i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych i inwestycyjnych dla klientów indywidualnych oraz firm.
 • Na Warszawskim rynku ubezpieczeniowym działamy od 1997 roku. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, licencje oraz certyfikaty.
 • Oferujemy produkty ubezpieczeniowe wielu wiodących na rynku towarzystw ubezpieczeniowych.

Lokalizacja

WILANÓW Al. Rzeczypospolitej 27 – na odcinku między Wilanowską a Osią Królewską w kierunku Świątyni Opatrzności Bożej. Dokładna lokalizacja na mapce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Ursynów.

Napisz do nas:

10 + 10 =

ZADZWOŃ LUB NAPISZ - PRZYGOTUJEMY PROPOZYCJĘ

Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

BIURO W WILANOWIE

BIURO BEMOWO

SZADKOWSKIEGO 2a

01-493 WARSZAWA

Ubezpieczenia Ursynów Tuubezpiecz.pl

Ubezpieczenia Ursynów

Na terenie Ursynowa i okolic dojeżdżamy do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy. Nasze biuro zlokalizowane jest w Wilanowie – al. Rzeczypospolitej 27.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową skierowaną do mieszkańców dzielnicy Ursynów. W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie samochodu, motocykla oraz innego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania i domu, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia na życie – ubezpieczenia Warszawa Ursynów.

Ursynów – nazwa dzielnicy pochodzi od drugiego imienia Juliana Ursyna Niemcewicza, który w tych okolicach posiadał swoje dobra. Przed 27 października 2002, kiedy wprowadzono nowy podział administracyjny stolicy, była to gmina Warszawa-Ursynów; wcześniej, do 1994, tereny dzisiejszego Ursynowa były częścią dzielnicy Mokotów. Ursynów jest największym zespołem osiedlowym stolicy. Do niedawna jedynie ‚dzielnica-sypialnia’, powoli zmienia swój charakter – głównie dzięki centrom handlowym (przede wszystkim hipermarketom), rozrywkowym (Multikino) oraz instytucjom publicznym, takim jak Centrum Onkologii, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, czy wyższym uczelniom prywatnym, takim jak Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin, Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna czy Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem. Na Ursynowie ma także swoją siedzibę rozgłośnia Antyradia. Od 1980 działają na Ursynowie drużyny harcerskie, obecnie jednostki męskie zrzesza Ursynowski Hufiec Harcerzy ‚Rawicz’. Działa też Hufiec ZHP Warszawa Ursynów, w skład hufca wchodzą dwa szczepy 234 i 69. (źródło: Wikipedia pl.wikipedia.org/wiki/Ursynow)

Zapraszamy także do Ubezpieczenia Ursynów. Powrót do poprzedniej strony Ubezpieczenia Targówek.

Ubezpieczenia Warszawa Ursynów.